Logo Katarzyna Lorenc-Podgórska

Zapraszam do skorzystania z usług Chirurgi plastycznej, Medyny Estetycznej i Laseroterapii.

Katarzyna Lorenc-Podgórska - ZnanyLekarz.pl

O Mnie

Poznaj mnie lepiej

dr n. med. Katarzyna Lorenc-Podgórska

m

Chirurg plastyczny

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej GWSH w Katowicach.

W 2013 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej, które zakończyłam w 2020 roku zdanym, z najlepszym wynikiem w Polsce, Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

dr n.med.Katarzyna Lorenc-Podgórska - Chirurg plastyczny Kraków
m

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pod okiem wybitnych specjalistów chirurgii plastycznej, pracując m.in. we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, kierowanym przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Chirurgii Plastycznej Pana Profesora Jerzego Strużynę (kierownik specjalizacji dr n. med. Ryszard Mądry), Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi, kierowanym przez Pana Profesora Bogusława Antoszewskiego, Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, kierowanym przez Pana Doktora Zbigniewa Łuckiego oraz Małopolskim Centrum Oparzeniowo Plastycznym, kierowanym przez Panią dr hab. n. med. Annę Chrapustę, w którym pracuję do dziś, na stanowisku starszego asystenta.

W pracy zawodowej niezwykle ważne są dla mnie naturalne efekty przeprowadzanych zabiegów, które uzyskuję nie tylko poprzez staranność, dokładność i precyzję chirurgiczną, ale również wykorzystując bogatą ofertę medycyny estetycznej, dopasowując je indywidualnie do każdego pacjenta.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach, śledząc postępy w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej w Polsce i na świecie. Już od okresu studiów aktywnie angażuję się również w działalność naukową będąc autorem i współautorem doniesień zjazdowych i publikacji, co zaowocowało w 2015 roku obroną pracy doktorskiej i uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych.

Będąc córką lekarzy – Prof.dr hab.n.med. Zbigniewa Lorenca – specjalisty chirurgii ogólnej, konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej (woj. śląskie) oraz dr n.med.Jolanty Lorenc – specjalisty okulisty, staram się z należytym szacunkiem do swoich pacjentów oraz wykonywanego zawodu i olbrzymią starannością, kontynuować tradycje rodzinne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Pierwszy krok do zmiany

Usługi

m

Zobacz, jak moge Ci pomóc

Chirurgia plastyczna

Plastyka nosa dr n.med.Katarzyna Lorenc-Podgórska - CHIRURG PLASTYCZNY Kraków

Medycyna estetyczna

Kwas hialuronowy dr n.med.Katarzyna Lorenc-Podgórska - CHIRURG PLASTYCZNY Kraków

Potrzebujesz pomocy

Chirurga plastycznego ?

m

Skontaktuj się ze mną i umów na wizytę